Dřevěné obrazy na stěnu se zvířecími motivy

Přineste do svého domova dávku přírody a kouzla s naší rozmanitou kategorií dřevěných dekorací zvířat. Tyto nádherně vyřezávané dřevěné obrazy zvířat přinášejí do vašeho interiéru živé a autentické dojmy divoké přírody. Každá dřevěná dekorace zvířete je vyráběna s ohledem na detail a dokonalost. Tato sbírka nabízí širokou škálu zvířecích motivů, od majestátných lvů a moudrých sov až po silné vlky a roztomilé pandy. Naše dřevěné dekorace zvířat jsou ideálním způsobem, jak vyjádřit vaši lásku a úctu k přírodě a jejím obyvatelům. 

Nejprodávanější

Nahoru
Další produkty
53 položek celkem

 

Umístěním těchto dřevěných zvířat na viditelné místo ve vašem domově přinášíte do prostoru živou energii a radost. Každý pohled na tyto zvířecí umělecké kousky vás přenese do fascinujícího světa divokých tvorů. Dřevěné dekorace zvířat jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké. Zavzpomínejte na zážitky z dobrodružství v přírodě nebo darujte symbol síly a ochrany vašim milovaným.

Nechte se unést do krásy a přirozenosti s naší kolekcí dřevěných dekorací zvířat. Dopřejte si unikátní spojení s přírodou a zvýrazněte své prostory tímto krásným a inspirativním uměleckým způsobem. Vyberte si svého oblíbeného zástupce zvířecí říše a přineste do svého domova jeho kouzlo. Pokud k Vám nyní nějaké silové zvíře právě přichází či ppotřebujete posílit svou energii nějaký silovým zvířetem podívejte se do naší nabídky.

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč po celé ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
k objednávce nad 1 500 Kč
Výroba v ČR
Výroba v ČR
Zakázková výroba
Zakázková výroba
Vyrábíme pro Vás na míru