Způsob dopravy

Jaký způsob dopravy si u nás můžete zvolit

V našem online obchodě máme pro vás několik možností, jak dostat svou objednávku. Každá z možností má jiný čas doručení a cenu. 

Naše průměrná doba zařazení objednávky do výroby trvá 2-7 pracovních dní v závislosti na počtu položek v objednávce či sezóny. V případě, že byste potřebovali výrobek co nejdříve, prosím kontaktujte nás buď telefonicky +420 606 426 286, na email info@drevozivota.cz nebo přímo v košíku uveďte do poznámky, že si přejete zakázku co nejdříve.

Ve velmi vytížených sezónních obdobích jako jsou Vánoce se může doručení objednávky zdržet o 4-10 pracovních dní navíc od avizovaného datumu doručení u jednotlivého produktu.

Zásilkovna - Z point

Tento způsob přepravy trvá zpravidla 1-3 pracovní dny od převzetí balíku od nás dopravcem. 99% zakázek odchází v ten samý den, co byly vyrobeny, nejpozději však následující pracovní den.

  • Výdejní boxy jsou dostupné 24/7 a balíky jsou uloženy po dobu 2 dnů. Do z-boxů posíláme balíky do maximálního rozměru 40cm, všechny větší rozměry v případě zvolení z-boxu budou automaticky přesměrovány na nejbližší výdejnu zásilkovny.
  • Výdejní místa jsou dostupná podle své otevírací doby a balíky jsou uloženy po dobu 7 dnů. 

V případě, že si nestíháte vyzvednout svůj balíček ve stanovený termín, je možné v aplikaci PAKETA bezplatně prodloužit jeho uložení. Případně nás co nejdříve kontaktujte.

Cena přepravy: 66 Kč

Zásilkovna - Doručení na adresu

I tento způsob přepravy trvá zpravidla 1-3 pracovní dny od převzetí balíku od nás dopravcem. 99% zakázek odchází v ten samý den, co byly vyrobeny, nejpozději však následující pracovní den.

Cena přepravy: 109 Kč

DPD - doručení na adresu

Přeprava tímto dopravcem trvá 1-2 pracovní dny od převzetí balíku dopravcem od nás. Zakázky odchází hned následující pracovní den ode dne, kdy byly vyrobeny. V případě sezóny jako jsou například Vánoce, se může doručení dopravcem zdržet o den až 2 pracovní dny.

Cena přepravy: 139 Kč

WE|DO - Uloženka

Dopravce doručuje balíky 1-2 pracovní dny od převzetí balíků od nás. Zakázky odchází hned následující pracovní den ode dne, kdy byly vyrobeny. V případě sezóny jako jsou například Vánoce, se může doručení dopravcem zdržet o den až 2 pracovní dny. 

Cena: 51 Kč

WE|DO - doručení na adresu

Dopravce doručuje balíky 1-2 pracovní dny od převzetí balíků od nás. Zakázky odchází hned následující pracovní den ode dne, kdy byly vyrobeny. V případě sezóny jako jsou například Vánoce, se může doručení dopravcem zdržet o den až 2 pracovní dny. 

Cena přepravy: 116 Kč 

TopTrans - doručení na adresu

Dopravce doručuje balíky do 24h (v pracovní dny) od převzetí od nás. Zakázky odchází hned následující pracovní den ode dne, kdy byly vyrobeny nejpozději však za 2 pracovní dny.