NÁVOD NA INSTALACI: Jak nalepit dřevěvěné dekorace na zeď

Jednoduchý návod, jak jednoduše a snadno nalepit na zeď Vaši nově koupenou dekoraci, s kterým to zvládne každý.

Ke každé dekoraci obdržíte samolepící montážní pásky, které si jednoduše nastříháte podle potřeby. Naleznete ji uvnitř balení.

1. Montáž lepící pásky na obraz

  • Dřevěnou dekoraci opatrně vybalte z kartonového obalu, v kterém Vám příšla. A pokud dekorace obsahuje ochranný obal, vyjměte ji opatrně i z tohoto obalu.

srdce-spojeni-orech

 

  • Opatrně otočte dekoraci barevnou stranou dolů (na zadní straně je surový manteriál) a usmístěte strategicky samolepící montážní pásku na dekoraci a ještě ji více k ní přitlačte.

srdce-spojeni-z-druhe-strany

  • Než umístít dekoraci na zeď, pečlivě si přeměřte, kde dekoraci chcete mít umístit. Po nalepní na zeď, se velmi špatně sundavá a může dojít k poškození jak samotné dekorace, tak i omítky.
  • Když už máte přeměřeno a jasno, kde bude dekorace umístěna, sundejte krycí fólii z lepící pásky:

odlepení-pásky

  • Nyní můžete umístit dekoraci na zeď. Nezapomeňte dekoraci ještě více přitlačit ke zdi, aby se aktivovalo lepidlo na pásce i z druhé strany a dobře přilnula na stěnu.

DOPORUČENÍ: Pokud lepíte velkou dekoraci, doporučujeme místo pásek použít hřebíček či silné montážní lepidlo, které lépe udrží větší formáty obrazů. Vzhledem k situaci, kdy nejsme schopni ovlivnit jakou omítku máte doma či v kanceláři vzdáváme se odpovědnosti v případě upadnutí mandaly jak při montáži tak po nějaké době po instalaci. Nabízíme však všem našim zákazníkům při poškození zakázky při instalaci či po ní, slevu na stejnou objednávku až 50%.